Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-04-05 „Velykiniai margučiai atriedėjo“

,,Boružiukų“ gr. auklėtojos V.Pocienė ir G. Aušinskienė, kartu su vaikais ir jų tėveliais, meninio ugdymo pedagoge V. Majauskiene, šventė pavasario šventę ,,Velykiniai margučiai atriedėjo‘‘. Visi dalyviai dainavo, deklamavo išmoktus eilėraštukus, šoko ratelius, rideno atsineštus margučius, žaidė žaidimus. Labiausiai visus nustebino netikėto svečio Velykų bobutės (Mažeikių r. bibliotekos, Sedos filialo vaikų skyriaus darbuotoja Janinos Kelerienės) apsilankymas, kuri pasekė pasakėlę ir papasakojo apie Velykų papročius. Balandžio ketvirta–tarptautinė vaikiškos knygos diena, todėl bibliotekininkė ragino nepamiršti knygos ir kuo daugiau praleisti laiko skaitant vaikams vaikiškas knygeles. Džiaugiamės galėdami pabūti kartu ir pasidžiaugti atėjusiu pavasariu.

 Ikimokyklinio ugdymo pedagogė V. Pocienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo