Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-04-24 Metodinių priemonių paroda

"Pedagogas yra ne darbas, o gyvenimo būdas" (Austėja Landsbergienė). Išties, kas gali pasakyti kiek valandų per savaite dirba pedagogas, kiek ir kokių darbų padaro... Tik mylintis savo darbą žmogus, gyvenantis juo, siekiantis neatsilikti nuo laikmečio, nuolat atnaujinantis savo žinias, o svarbiausia, mylintis vaikus, gali dirbti pedagogu. Nors pedagogai dirba labai daug, tačiau jų darbo „vaisiai“ ne visada pastebimi. Didžioji darbo dalis nematoma: pasiruošimas veikloms, priemonių gaminimas, bendravimas su tėvais, renginių organizavimas ir t.t. Pedagogo darbe labai svarbu neužsidaryti savyje, dalintis savo idėjomis, semtis patirtie iš kolegų...

Balandžio 24 d. Sedos darželyje buvo surengta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinių priemonių paroda. Net 10 pedagogų pristatė nuostabių, savo rankomis gamintų priemonių, kas po viena, kas keletą, o A. Sakalauskaitė visus nustebino savo kruopštumu. Parodoje buvo eksponuojamos, net 28 ikimokyklinio ugdymo pedagogės darytos priemonės. Parodos metu V. Pocienė pristatė, labiausiai savo pamėgtą ir naudojamą, vaidybinį - improvizacinį metodą. Paroda galėjo džiaugtis ir idėjų semtis visi Mažeikių rajono ikimokyklinių įstaigų pedagogai.

Dėkojame pedagogams už atvirumą, už idėjų sklaidą, nuoširdumą ir darbštumą. Po parodos suvoki, kaip pasisekė mūsų ugdytiniams- juos ugdo puikūs, įdomūs, darbštūs pedagogai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Milieškienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo