Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018 m. sausio-kovo mėn. Projektas ,,Čiulbėkite knygų paukščiai...“

Nuo mažens skiepijamas noras skaityti tampa vitaminu, stiprinančiu vaiko psichiką ir protą, mažinančiu priklausomybę nuo interneto, virtualaus pasaulio ir masinės kultūros.

Sausio – kovo mėnesiais darželyje buvo vykdomas projektas ,,Čiulbėkite knygų paukščiai“. Projekto tikslas – skatinti tėvus skaityti knygas vaikams. Perskaitę knygą, tėveliai su vaikais, ant anketos -paukščio turėjo užrašyti knygos autorių, pavadinimą, grupės pavadinimą ir apgyvendinti jį ant medžio šakų.

Projekte galėjo dalyvauti ne tik tėveliai, pedagogai, bet ir skaitantys priešmokyklinės grupės vaikai.

Susumavus rezultatus, drąsiai galima sakyti, kad projektas pateisino lūkesčius. Projekte dalyvavo 35 šeimos, perskaityta 231 knyga. Džiugu, kad aktyviai dalyvavo ir nemažai knygų vaikams perskaitė darželio pedagogės. Nustebino priešmokyklinės grupės ugdytinės Justė Stonkutė ir   Viltė Bružaitė, savarankiškai perskaičiusios po keletą knygų.

Kaip ir buvo žadėta, padėkos raštais ir knygomis , apdovanojome tris daugiausiai anketų užpildžiusius projekto dalyvius. Trečią vietą (13 perskaitytų knygų) užėmė ,,Drugelių“ grupės ugdytinė Liepa Derkintytė su mama Inga. Antra vieta (28 perskaitytos knygos) atiteko ,,Meškučių“ grupės ugdytinei Kamilei Bertulytei ir jos mamai Laimai. Pirmą vietą ( 58 perskaitytos knygos) pelnytai laimėjo ,,Meškučių“ grupės auklėtinis Tomas Noreika su Mamyte Inga.

Be dovanų neliko ir projekto dalyviai pedagogai, bei priešmokyklinės grupės mergaitės.

Nuoširdžiai dėkojame R. Karbauskio ir A.Mamontovo labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“ direktorei Vaidai Mandrijauskaitei, geranoriškai sutikusiai paremti šį projektą ir padovanojusiai šūsnį puikių knygų.

Tikimės, kad laikas praleistas su knyga, padovanojo visiems projekto dalyviams daug šiltų akimirkų.


Projekto organizatorė, ikimokyklinio ugdymo pedagogė A. Sakalauskaitė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo