Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-04-17 Edukacinė išvyka į Mažeikių L/D „Berželis“

Šiais mokslo metais, priešmokyklinės grupės „Bitutė“ ugdytiniai, dalyvavo mainų programoje su Mažeikių L/D „Berželis“ priešmokyklinukais. Balandžio mėn.17 dieną, vyko atsakomasis vizitas į Mažeikių L/D „Berželis“. Pedagogai organizavo linksmadienį „Draugystės ratui - gerumo sparnai".

Buvo organizuojama nuotaikinga kelionė po L/D „ Berželis“. Susiradome naujų draugų, žaidėme, bendravome, dalinomės įspūdžiais.

Mažeikių rajono, priešmokyklinio ugdymo pedagogų, organizuotas 2017/2018 m.m. mainų programos tikslas buvo: geranoriškai, konstruktyviai bendradarbiauti su kitais Mažeikių rajono, priešmokyklinio ugdymo vaikais ir pedagogais. Plėtoti pedagogų profesines kompetencijas. Mokytis būti tolerantiškiems. Domėtis nauja aplinka. Susirasti naujų draugų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo