Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-04-13 Svečiuose vitražinis lėlių teatras „Vaivorykštė“

Šiandien Sedos darželio vaikučius aplankė vitražinis lėlių teatras „Vaivorykštė“, kuris parodė autorius ir režisierius Petro Mendeikos pjesę „Drąsus mažylis“.

Kelių dešimčių vitražinių lėlių, sceninių efektų ir gyvo bendravimo su vaikais pagalba spektaklyje vaidinantys profesionalūs aktoriai pasakojo istoriją apie tai, kaip ir kur susirasti draugą, kai ištinka bėda, kaip tą draugą atpažinti, gerbti, vertinti ir mylėti, nes tik tikras draugas nelaimėje padės ir kad to draugo nereikia ieškoti už jūrų marių – jis visada šalia. Bet ar mokame jį atpažinti ir įvertinti, ir ar visi turime tokį draugą, klausia spektaklyje vaidinantys aktoriai.

Spektaklio išraiškos forma lengva, žaisminga ir inovatyvi, todėl jo turinys lengvai suprantamas ir jauniausiems žiūrovams. Spektaklis įdomus dar ir tuo, kad vaikučiai praplėtė savo estetinio suvokimo ribas, nes spektaklyje ugdomas jautrumas spalvoms ir jų reikšmei išreiškiant pagrindinę meninę mintį.

Dėkojame visai teatro trupei už nuostabiai praleista laiką ir suteiktas emocijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Milieškienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo