Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-04-13 Dalyvavome konferencijoje

Balandžio mėn. 13 dieną, Sedos darželio priešmokyklinukai, dalyvavo konferencijoje. Su vaikais vykome į Renavo dvarą, kur vyko respublikinė ikimokyklinių įstaigų mokslinė-praktinė konferencija „Mažų vaikų ugdymas. Šimtmečio vaikai“. Mokslinėje-praktinėje konferencijoje dalyvavo 70 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų iš Kretingos, Plungės, Kuršėnų, Kelmės ir Mažeikių rajonų. Pranešimus skaitė ir aktualiausia informacija su pedagogais dalijosi lektoriai iš Klaipėdos bei Šiaulių universitetų, apie gerąją patirtį, įgytą ugdant šiandieninius vaikus, pasakojo įvairių lopšelių-darželių atstovai. Konferencijos dalyviai buvo parengę ir stendinių pranešimų.

Mūsų ugdytiniai parodė muzikinę kompoziciją - "Mažieji žemaitukai". Meno vadovė Vilma Majauskienė.


Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo