Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-03-07 Edukacinė išvyka į Sedos Vytauto Mačernio gimnaziją

Sedos darželio priešmokyklinukai pasižymi smalsumu, išradingumu ir dideliu noru keliauti ir viską pamatyti. Kovo 7 dieną, nuvykę į Sedos Vytauto Mačernio gimnaziją, iš arčiau susipažinome su šia mokykla. Mus pasitiko gimnazijos direktorė Aušra Kazlauskienė. Pabendravusi su vaikais ir atsakiusi į vaikų pateiktus klausimus, pasidžiaugė būsimaisiais šauniais pirmokėliais. Mūsų kelionė po mokyklą tęsėsi toliau. Apsilankėme sporto salėje, valgykloje, bibliotekoje, logopedės kabinėte. Susitikome su pradinių klasių mokiniais. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime - „Drauge pasitinkam Lietuvos   100-metį“. Susiradome naujų draugų, teko pamatyti ir pabendrauti su būsima mūsų mokytoja. Vaikų smalsumui, aktyvumui, pažinimo poreikiui nebuvo ribų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo