Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-04-03 Popietė „Velykėlės vėl jau čia...“

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,
Velykų saulė patekėjo rytą,
Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą,
Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.


Balandžio 4 d. į ,,Drugelių“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupę atskubėjo kiškis ir kiškienė (auklėtojos Zinaida ir Raimonda) ir kartu su muzikos vadove Vilma M. pakvietė vaikus į popietę ,,Velykėlės vėl jau čia...“. Kiškienė visus pasveikino su pavasariu, kartu su vaikais pasidžiaugė atbundančia gamta, atsineštų margučių spalvomis, raštais. O nenuorama kiškis, nešinas pilnu krepšeliu margučių, pakvietė vaikus išbandyti margučių stiprumą. Kartu žaidė įvairius velykinius žaidimus ir rideno margučius.

Šventė suteikė vaikams džiaugsmo, o ypač pradžiugino kiškių dovanoti šokoladiniai margučiai.

 Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Z. Sakalauskienė ir R. Kontrimienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo