Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-02-14 Edukacinė išvyka į Sedos miesto seniūniją

Valstybės piliečiu tampama tik gimus. Jo pilietiškumas, kaip žmogaus asmenybės savastis, pradeda formuotis nuo pat jo atėjimo į šį pasaulį. Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymas – svarbus ir sunkus darbas, reikalaujantis nuolatinio dėmesio ir pastangų. Pilietiškumo ugdymas nėra pasirengimas gyvenimui – tai pats gyvenimas.

Vasario 14 dieną, priešmokyklinio ugdymo grupės ,, Bitutė“ auklėtojos ir jų ugdytiniai išsiruošėme į skvarbiusią gyvenamosios vietos įstaigą - Sedos seniūniją.

Išvykos tikslas: skatinti vaikus būti dorais ir aktyviais valstybės piliečiais, domėtis ir susipažinti su gyvenamosios vietos įstaigomis, jų darbo pobūdžiu.

Nuvykę į seniūniją, buvome labai šiltai priimti Sedos seniūnijos seniūnės, Audronės Dipševičienės. Seniūnė supažindino su seniūnijoje esančiais kabinetais ir juose dirbančiais žmonėmis jų profesijomis. Išaiškino, kuo ši įstaiga svarbi ir reikalinga mūsų bendruomenei, pavaišino visus saldainiais, padovanojo Lietuvos atkūrimo 100-čiui sukurtas vėliavėles.

Mes, seniūnijos darbuotojams, parodėme mini koncertėlį, pasveikinome su Šv. Valentino diena ir su artėjančia vasario 16-ąja - Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Aptariant išvyką , išaiškėjo, kad didžiausią susidomėjimą vaikams sukėlė kompiuteris, pro kurį matosi kamerų fiksuojami geri ir blogi piliečių poelgiai. Vienbalsiai buvo nuspręsta, kad geriausia dovana mamai, tėčiui, valstybei - užaugti geru piliečiu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės A. Stonkuvienė, I. Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo