Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-01-26 Akcija ,,Baltasis badas“

Sniego patalas užklojo laukus ir miškus. Žiemą paukšteliams ir žvėreliams tikras išlikimo metas. Nuo sausio 22 iki 26 dienos Sedos darželyje vyko akcija ,,Baltasis badas“, kurios tikslas- padėti alkaniems miško paukšteliams ir žvėreliams maistu. Akcijos organizatoriai auklėtojos G. Aušinskienė ir V. Pocienė.

Sausio 26 dieną svečiavosi Mažeikių miškų urėdijos, Sedos girininkijos girininkas Bronislovas Noreika. Svečias vaikams atsakinėjo į klausimus, papasakojo apie maistą, kuriuo minta žvėrys, išraiškingai padeklamavo vaikams eilėraštį. Girininkas džiaugėsi, kad nesame abejingi žiemojantiems žvėreliams ir paukšteliams ir paaiškino vaikams, kad visos suneštas gėrybės bus nugabentos į mišką.

Dėkojame visiems akcijos dalyviams.

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo