Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-01-05 Lik sveika eglute!

Kalėdų džiaugsmai, Naujų metų linksmybės nutolo. Atėjo laikas atsisveikinti ir su gražiausia šių švenčių viešnia – įvairiaspalvėmis girliandomis šviečiančia eglute. Visų grupių vaikai rinkosi į salę norėdami padėkoti eglutei už dovanas, už linksmą šventinę nuotaiką, bet netikėtai pakliuvo į pasaką.

Nykštukas miškinukas, vardu ,,Sveikuoliukas” ( A.Sakalauskaitė), papasakojo vaikams kaip jis miške gyvena, kokius darbus dirba. O didžiausia jo svajonė - susirasti draugų ir kartu su jais šokti, dainuoti, šėlioti…

Nykštuko skundą išgirdusi geroji nykštukų fėja (V.Pocienė), atskubėjo į pagalbą. Jai ištarus burtažodį, pašokti su nykštuku atskriejo snaigės. Linksmai padainuoti atliuoksėjo kiškiai. Vaikai išmokė nykštuką žaisti sniego gniūžčių karą. Fėja pažadėjo nykštukui, kad nuo šiol jis turės daug draugų.

Linksmai pašėlę, visi susirinko prie Kalėdinės eglutės ir atsisveikino su ja iki kitų metų.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė A.Sakalauskaitė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo