Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2017-12-14 Kalėdų eglutės žaisliukai

Gruodžio 14 d. kai įsibėgėjo pasiruošimas, šv. Kalėdoms, ,,Kiškučių“ grupės auklėtojos bei vaikučiai su tėveliais surengė popietę, kurios metu gamino žaisliukus. Vaikai iš sūrios tešlos prikepė eglučių, žvaigždučių, avyčių ir kitokių formų žaisliukų, o tėveliams atėjus beliko juos papuošti, nuspalvinti. Visi su dideliu džiaugsmu kūrė žaisliukus, kalbėjosi, dalijosi savo prisiminimais, praleido laiką kartu su vaikais. Kai žaisliukai buvo pagaminti, visi atsisėdome išgerti arbatos iš savo mieliausių puodelių. Kitą dieną vaikai su auklėtojomis pakabino žaisliukus ir papuošė grupės žaliaskarę.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Valda Bružienė, Judita Kačerauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo