Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2017-12-01 Projektas „Ežiuko namelis“

Šių metų lapkričio 10-30 d. priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Bitutėˮ, vykdėme projektą ,,Ežiuko namelis”.

Projekto tikslas: supažindinti vaikus su ežio gyvenimo būdu, jo nauda gamtai, bei žmogui.

Ugdytiniai, projekto metu, kartu su tėveliais ir grupės auklėtojomis, ieškojo informacijos internetiniuose puslapiuose, rinko mokomąją medžiagą, grožinę literatūrą, žiūrėjo, aptarinėjo (gretino, lygino, analizavo), įvairiausius paveikslėlius, filmukus, nuotraukas, kuriuose pavaizduoti ežiai. Vaikų kūrybingumas ir komandinis darbas atsiskleidė tada, kai apžiūrėjus darželio aplinką lauke, turėjo priimti sprendimą, kurioje vietoje statyti ežiukui ,,namelį”, kad galėtų žiemą miegoti. Labai džiaugiamės, kad prie mūsų projekto ,,Ežiuko namelis“ prisidėjo naujieji mūsų draugai, Mažeikių r. l/d ,,Beržlisˮ priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Spindulėliaiˮ. Projekto metu, vaikai patyrė džiugių emocijų, suprato, kaip svarbu mylėti, gerbti ir prižiūrėti mažus, už save silpnesnius laukinius ir naminius ežiukus.

Piešmokyklinio ugdymo pedagogė Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo