Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2021-06-17 Vasaros naujienos mūsų darželyje

Kiekvieną žydinčios saulėtos vasarėlės rytą Sedos darželio vaikai skuba į darželį. Mūsų darželyje daug dėmesio skiriama aplinkos puoselėjimui, įrengimams vaikų žaidimų aikštelėse, bei priemonių gausai. Vaikų ugdymas vyksta ne tik mokslo metais, bet ir vasaros metu. Vasaros laikotarpis yra dėkingas tuo, kad galime natūralioje aplinkoje ugdyti sveikatos saugojimo ir pažinimo kompetencijas. Vasaros gamta vaikams ypatinga ir paslaptinga vieta, kurioje įdomu žaisti, tyrinėti ir, žinoma, patenkinti judėjimo poreikį!
Mūsų darželio kieme, „Boružiukų“ gr. mokytojos Audros Sakalauskaitės dėka, įrengtas daržas, kur auginamos įvairios daržovės, uogos, vaistažolės. Kaip smagu stebėti augančius augalus, juos prižiūrėti, laistyti, tyrinėti, paragauti augančią uogytę, pauostyti gėlytes. Vaikai išmoksta paliesti, paglostyti augalus, pamato jų spalvas, pažįsta lapo formą, nusako augalo dydį.
Darželio teritorijoje žaidžiame įvairius judrius žaidimus su kamuoliais: futbolą, krepšinį  įrengtame žaidimų aikštyne. Mėgstame pralįsti pro tunelį, šokinėti, bėgioti, piešti ant asfalto spalvotomis kreidelėmis. Mokomės žaisti stalo tenisą. O labiausiai vaikučiams patinka žaisti smėlio dėžėje, pliuškentis baseine su  vandeniu, ir pavargus pailsėti ant kilimėlio. Smagu vaikams vasaroti saugioje išpuoselėtoje aplinkoje  šiltomis vasaros dienomis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Irena Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo