Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2021-05-31 Vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“ (A. Baltrūnas)
Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Gegužės 31d. visų grupių vaikučius ir mokytojas linksma muzika ir dainos pakvietė į darželio kiemą. Didžiausia vaikams staigmena, kai į darželį atvyko KAKĖ MAKĖ ir NYKŠTUKĖ (mokytojos R. Kontrimienė, N. Jasienė). KAKĖ MAKĖ visus pasveikino su artėjančia vaikų gynimo diena ir kartu su NYKŠTUKE pakvietė linksmai padainuoti, pašokti, pasportuoti, pažaisti, pabūti, pasidžiaugti vaikyste ir su staigmenomis sutikti vasarą. Buvo linksma ir smagu, vaikų akyse spindėjo džiaugsmas, visi patyrė daug puikių akimirkų ieškodami siurprizo, pūsdami muilo burbulus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Kontrimienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo