Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2021-05-28 Priešmokyklinukų šventė - diplomų įteikimas

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turi atsisveikinti su darželiu. Nuo pat ankstyvo ryto darželyje šurmuliavo vaikučių balsai. Kai kas darželį lankys ir vasarą, kai kam ši diena darželyje ir paskutinė.
Susirinkę salėje prisiminėme taip greit prabėgusius mokslo metus. Skambėjo dainos, nuoširdūs sveikinimai ir palinkėjimai, šokome ir žaidėme. Darželio direktorė, Birutė Radavičienė, kiekvienam priešmokyklinukui įteikė diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės mokykloje.
Šventės metu vaikų laukė staigmena – pranešėme žinią, kad papietavę nemiegosime, o vyksime į Sedos miesto Varduvos upės salelę, kur linksmai su savo ugdytiniais praleisime laiką.                                                                                                              
Šventė suteikė visiems vaikams šiltų, džiugių emocijų.
Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos mokslo metus.

Video įrašą galite peržiūrėte čia

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo