Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2021-05-20 Laukta kelionė į Renavo dvarą

Saulėtą, ketvirtadienio dieną, Sedos darželio priešmokyklinukai lankėsi Renavo dvare. Keliaudami su savo ugdytiniais mokomės pažinti savo gyvenamąją aplinką. Su vaikais daug diskutavome ir aptarinėjome, kad turime visi saugoti, gerbti savo kultūros paveldą ir puoselėti savo krašto gyvąją gamtą.
Apsilankėme Renavo dvare, pabuvojome rūmų salėse, apžiūrėjome jų ekspozicijas. Išvykos metu vyko ir STEAM projekto „Medžiai mano aplinkoje“ užbaigimas. Aplankėme miško parke ošiančius gamtos paminklus – storiausią Lietuvoje Renavo eglę ir Daugiavaikę liepą.
Grįžome visi pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo