Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PROJEKTAS „RAIDĖS IR SKAIČIAI KITAIP“

 Visą savaitę (nuo 2021-05-10 iki 05-14 dienos) „Boružiukų“ grupės vaikai su mokytojomis A. Sakalauskaite, V. Pociene ir jų padėjėja E. Gečaite vykdė projektą „RAIDĖS IR SKAIČIAI KITAIP“, kuriame buvo integruotas STEAM metodas. Projekto tikslas – skatinti vaikus domėtis raidėmis ir skaičiais, taikant savitas kūrybinių darbų atlikimo technikas. Užsiėmimų metu ikimokyklinukai atpažino skaičius ir raides, tyrinėjo, žaidė kalba, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti...

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja V. Pocienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo