AŠ – LAISVAS IR SVEIKAS EUROPIETIS

2021-05-06

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Europos Taryba šią šventę švenčia gegužės 5 d., Europos Sąjunga – gegužės 9 d. Mažeikių r. Sedos darželyje, sveikatos stiprinimo darbo grupė, Tarptautinei Europos dienai paminėti, organizavo sporto dieną ,,AŠ – LAISVAS IR SVEIKAS EUROPIETIS“. Sveikatos diena prasidėjo skambant linksmai muzikai. Pirmieji su šiaurietiškomis lazdomis iškeliavo priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutė“ ugdytiniai, ,,Meškučių“ grupės vaikai futbolo aikštelėje žaidė futbolą, ,,Boružiukų“ grupės ugdytiniai surengė dviračių varžybas, o ,,Drugelių“ ir ,,Kiškučių“ grupių vaikučiai atliko estafetes su kliūtimis. Sportuodami vaikai tampa sveikesni, daugiau pasitikintys savimi, draugiški, mokantys atleisti, užjausti, iniciatyvūs, žingeidūs, atviri visam pasauliui.

Sveikatos stiprinimo darbo grupės pirmininkė A. Stonkuvienė

darzeliu tinklas