Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PASIGAMINK BARŠKUTĮ PATS

2021-04-24

Nuo 2021-04-19 iki 04-23 dienos muzikos užsiėmimų metu vyko STEAM veikla – projektas „Pasigamink barškutį pats“. Užsiėmimo metu vaikai dalyvavo mažosiose dirbtuvėlėse, kuriose kiekvienas sau, pasigamino instrumentus – barškučius. Vaikai galėjo groti savo pasigamintais muzikos instrumentais iš buities ir gamtos medžiagų, bei buitinių atliekų. Mažieji muzikantai ugdėsi atsakingo muzikavimo įgūdžius – nedaužyti, nelaužyti muzikos instrumentų, nenaudoti jų triukšmui sukelti, trukdyti kitiems. Muzikos pasaulis mažiesiems atvėrė savo duris. Abejingų muzikos instrumentams nebeliko!

 

 

Meninio ugdymo pedagogė Vilma Majauskienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo