SEDOS DARŽELIO UGDYTINIŲ EILĖRAŠČIŲ DEKLAMAVIMO KONKURSAS „ ŽEMĖ ŽYDI“

2021-04-23

Kaip ir kiekvieną pavasarį, mūsų darželyje vyko ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkursas „ Žemė žydi“. Tik šiemet jis buvo kiek kitoks, nes vyko virtualiai. Mūsų tikslas buvo – padėti atskleisti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų gabumus poezijos mene, skatinti kūrybinius polinkius. Skatinti mylėti gimtąjį žodį, gebėti jį reikšti, atskleisti vaikų kūrybinius gebėjimus. Spalvingoje eilėraščių pievelėje sužydo gražiausi posmai skirti mūsų brangiajai Žemei. Visų grupių vaikučiai aktyviai dalyvavo konkurse ir mus visus džiugino gražiomis eilėmis. Norime padėkoti vaikučiams, dalyvavusiems šiame renginyje, o taip pat ir jų mokytojoms ir tėveliams, prisidėjusiems prie šio virtualaus projekto. Ir ateityje skatinsime vaikų individualią saviraišką, artistiškumą, gebėjimą įtaigiu žodžiu, emocija veikti klausytojus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Irena ir Astra

darzeliu tinklas