Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

„DAROM – 2021“

2021-04-20

Puoselėdami aplinkosauginį sąmoningumą, aktyvumą nusprendėme dalyvauti tradicinėje pavasarinėje aplinkos švarinimo akcijoje „Darom – 2021“. Akcijos metu visi mūsų darželio ugdytiniai, kartu su mokytojomis ir mokytojų padėjėjomis tvarkėsi ir puošė aplinką. Grėbė ir šlavė poilsio erdves, grupių aikšteles, dažė įrenginius, sodino našlaites. Visi džiaugėsi pagražėjusia aplinka, prasmingai ir linksmai praleistu laiku. Tikimės, kad nuo vaikystės įskiepyta pareiga rūpintis aplinka taps kiekvieno žmogaus įpročiu.

„Drugelių“ grupės mokytojos L. Juodeikienė ir Z. Sakalauskienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo