Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

„MARGOSIOS VELYKOS“

2021-04-02

Velykos – pavasario šventė, kai atbudusi gamta dovanoją gaivią žalumą, paukštelių čiulbėjimą, saulutės šilumą bei taip vaikų laukiamą Velykų šventę. Viena iš įdomiausių šios šventės tradicijų – kiaušinių marginimas. Margutis simbolizuoja gyvenimo, gamtos atsinaujinimą. „Meškučių“ grupės vaikučiai visą savaitę kūrybingai lavindami smulkiosios motorikos įgūdžius bei pagarbą lietuviškam tradiciniam menui, eksperimentuodami įvairiomis dailės priemonėmis ir medžiagomis, gamino margučių dekoracijas bei margino virtus kiaušinius. Vaikai atskleidė savo meninius ir kūrybinius gabumus, patyrė daug gerų emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Kontrimienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo