Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

STEAM VEIKLA ,,ILGIAUSIAS SVOGŪNO LAPAS“

2021-04-02

Kovo mėnesio pradžioje, priešmokyklinės grupės ,,Bitutė” vaikai ir jų mokytojos sukūrė žaliąją palangę, kurią pavadino ,,Bitelės Mėtelės daržu”.

Kiekvieną dieną ugdytiniai stebėjo, kaip iš mažų sėklyčių kalasi gležni, daržovių ir gėlyčių daigeliai. Kruopščiai prižiūrimi pasodinti į žemę svogūnų gumbai, taip pat vadinami svogūnais, užaugino ilgus, tuščiavidurius, žalius lapus. Vaikai nusprendė, kad svogūnų laiškus reikia nuskinti, geriau apžiūrėti, išmatuoti, pauostyti ir paragauti.

Visą tai padarėme atlikdami eksperimentą ,,Ilgiausias svogūnlaiškis“. Ilgiausias svogūno laiškas užaugo 36 cm. Per šią STEAM veiklą vaikai patobulino aplinkos pažinimo, skaičiavimo, matavimo, tyrinėjimo, problemų sprendimo, kūrybiškumo bei mokėjimo mokytis pasiekimų sritis, kartu patyrė daug džiugių emocijų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Astra ir Irena.  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo