Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

VELYKŲ BOBUTĖS DOVANOS

2021-03-31

„Jau laukia vaikučiai Velykų šventų, Močiutės skanėstų, margučių gražių“. Daug džiaugsmo vaikams suteikė Velykų bobutės apsilankymas su pintine margučių ir namie keptais keksiukais. Kartu žaidė, šoko, dainavo daineles apie Velykas, viščiukus, kiškius. Sužinojo apie Velykų tradicijas ir papročius. Taip pat surengė margučių ridenimo turnyrą. Linkime visiems gražių ir saulėtų pavasario dienų.

„Drugelių“ grupės mokytojos: L. Juodeikienė, Z. Sakalauskienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo