Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PAVASARIO PUOKŠČIŲ PARODA

2021-03-31

„Drugelių“ grupės vaikai, jų tėvai ir pedagogai – Velykas pasitinka tradiciškai: surengė parodą „Marguti, tu gražus“. Daugiau kaip dvidešimt spalvingų kompozicijų Velykų tema eksponuojama ant ugdymo įstaigos palangių ir kieme. Visos puokštės yra savotiški ženklai, kaip stipriai mes pasiilgome pavasario, kiek daug kūrybinio potencialo yra mumyse. Dėkojame visoms ugdytinių šeimoms už širdžiai mielas kompozicijas.

Mokytojos: Z. Sakalauskienė, L. Juodeikienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo