Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PREVENCINĖ VEIKLA „SAVAITĖ BE PATYČIŲ“

2021-03-26

Kovo mėnuo yra sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“. Visą savaitę darželyje buvo vykdoma prevencinė veikla „Savaitė be patyčių“.

Mes šios įstaigos socialinė pedagogė ir specialioji pedagogė logopedė apsilankėme pas vaikus grupėse. Susibūrus į bendrą ratą, kalbėta koks turi būti žmogus, kad jaustųsi laimingas. Vaikams buvo sekama pasaka apie miško gyventoją „Pelytę“, kuri buvo puikus pavyzdys, įrodantis draugystės svarbą. Vienas kitam perduodami „Draugystės“ karūną, nuoširdžiai tarė „AŠ ESU DRAUGIŠKAS“ bei siuntė savo grupės draugams, pačius gražiausius ir šilčiausius linkėjimus. Atlikdami užduotį „Draugystės medis“ suprato, kaip turi elgtis tikras ir netikras draugas. Taip pat žiūrėdami paveiksliukus sprendė kokie darbai yra netinkami, o kokie geri. Vaikai drauge kūrė „Draugystės vaivorykštę“. Veiklos pabaigoje vaikai pasipuošė „DRAUGYSTĖS“ apyrankėmis.

Draugystė – tai didelė vertybė, lydinti mus nuo pat vaikystės. Nuoširdumas, atvirumas, draugiškumas ir kitos gerosios žmogaus savybės yra labai svarbios. Šis pasaulis toks didelis, beribis, o mes jame tokie mažyčiai. Svarbu nuo pat mažumės ugdyti ir mokyti vaikus, bei padėti jiems augti be patyčių. Tad būkime vienas kitam atviresni, mokėkime ištiesti pagalbos ranką, nebijokime apsikabinti. Šypsokimės– šypsena turi veidrodžio efektą... Šypsaisi Tu– šypsosi Tau...

 

Sedos darželio socialinė pedagogė A. Jonaitytė ir specialioji pedagogė logopedė V. Bružienė.  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo