Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

GURGU GURGU Į JUOZUKO TURGŲ!

2021-03-19

Lapatai, lapatai lekiam lekiam lapatai.

Lapatai, lapatai lekiam lekiam lapatai.

Į kalniuką, nuo kalniuko, į kalniuką nuo kalniuko

Ir atvykom į Juozuką!

Kovo 19 d. pavasario vėjai su savimi atnešė Juozuko mugę. Puoselėjant lietuviškas tradicijas, kiekvienais metais mūsų įstaigoje šurmuliuoja tokios šventės. Šiai šventei darželio bendruomenė ruošėsi visą savaitę. Vaikai susipažino su lietuvių liaudies papročiais ir tradicijomis, o grupės tapo „amatų centrais“, mažieji piešė, lipdė, kepė, pynė ir daug visokių darbų nudirbo. Šventės dieną stalai buvo nukrauti įvairiausiais kūrybiniais darbeliais, bei skanumynais. Įprasminant tradicijas visi linksmai šoko lietuvių liaudies daineles, žaidė įvairius žaidimus, dainavo daineles. Kas pirko, tas ir prisipirko!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos V. Neliubšienė, G. Aušinskienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo