Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

JUOZUKO MUGĖ

2021-03-19

Ei, iš pašalių visi – Ir apsiavę ir basi... Gurgu gurgu Į Juozuko turgų! Šių metų kovo 19 dieną „Meškučių“ grupėje vyko Juozuko mugė, kurios tikslas – supažindinti vaikus su mugės papročiais ir amatais. Visą savaitę ugdytiniai kartu su mokytojomis ir jų padėjėja dirbo, gamino įvairius darbelius. Pabuvojo „puodžiais“, „menininkais“, „rišėjais“... Ruošiantis mugei atsiskleidė vaikų ir mokytojų verslumo savybės: kūrybiškumas, kruopštumas ir kantrybė. Džiugu, kad ir tėveliai prisidėjo prie mūsų atskleisdami savo kulinarinius gebėjimus. Visiems buvo smagu. Dėkojame visiems už gražų bendradarbiavimą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Raimonda Kontrimienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo