LIPDOME IŠ MOLIO

2021-02-26

Vasario mėnesį, Kiškučių grupės vaikučiai, pabaigė susipažindami su profesijomis. Kalbėjome apie vairuotojo, kirpėjo, virėjo, sodininko ir keramiko darbus. Darėme šukuosenas iš popieriaus, stebėjome darželio vairuotojo darbą, kasėme žemes, lipdėme iš molio. Koks malonumas buvo liesti žemės grumstelį – molį, bandant iš jo nulipdyti pirmąjį savo darbelį. Molis padeda formuoti mintis, atveria vaikui naują kelią, kuriuo jis žengdamas pažįsta pasaulį. Pagrindinis įrankis vaikams žaidžiant su moliu yra rankos, bet papildomos priemonės tik dar labiau praturtina vaikų patirtį. Taip skatinome vaikų kūrybiškumą, saviraišką. Keliavome nuo nežinomo prie žinomo, nuo nepatirto prie naujų patyrimų, pažinimų ir atradimų. Gražiais darbais pasitikome pavasarį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos V. Neliubšienė ir G. Aušinskienė

darzeliu tinklas