Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

STEAM VEIKLA „PABAISIUKAS – MAN NEBAISUS“

2021-02-24

,,Boružiukų“ grupėje svečiavosi svečias – Pabaisiukas. Susipažinęs su vaikais, Pabaisiukas kalbėjosi apie vaikų baimes. Pasikalbėjęs kvietė visus pažaisti šešėlių teatrą – sukūrėme taškelio pasakojimą. STEAM veiklą integravome ugdydami socialinę kompetenciją. Susipažinome su šešėlių teatru, kupinu šviesos meno paslapties. Šio metodo dėka galima aptarti ar nagrinėti vaikams kylančias baimes.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja V. Pocienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo