Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

NETRADICINĖ STEAM VEIKLA ,,ILGA, KAIP SMILGA“

2021-02-19

Užgavėnių šventė įkvėpė ,,Boružiukų“ grupės vaikus STEAM veiklai – tyrinėti Užgavėnių dirbtuvėse pagamintą Lašininiui ,,dešrą“. Veiklos metu vaikai lavino matematinius gebėjimus, mokėsi diskutuoti, samprotauti, mąstyti, kurti.

Pasitarę vaikai nusprendė Lašininiui pagamintą ,,dešrą“ pamatuoti metru. Išmatavę sužinojo, jog jos ilgis siekia 5 m. 60 cm.. Išmatavome ir žingsniais. Po to kilo mintis išsiaiškinti, kiek reikėtų kėdučių, kad galėtume ,,dešrą“ paguldyti ant jų. Sužinojome – prireikė net 15 kėdučių. Padirbėjus norėjosi ir pažaisti. Sugalvojome įvairiausių žaidimų su Lašininio ,,dešra“: ,,Gaudyklė“, ,,Banguojanti jūra“.

Ši netradicinė STEAM veikla, suteikė vaikams džiugių emocijų ir galimybę kūrybiškai išbandyti matematinius gebėjimus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja V. Pocienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo