NETRADICINĖ STEAM VEIKLA ,,ILGA, KAIP SMILGA“

2021-02-19

Užgavėnių šventė įkvėpė ,,Boružiukų“ grupės vaikus STEAM veiklai – tyrinėti Užgavėnių dirbtuvėse pagamintą Lašininiui ,,dešrą“. Veiklos metu vaikai lavino matematinius gebėjimus, mokėsi diskutuoti, samprotauti, mąstyti, kurti.

Pasitarę vaikai nusprendė Lašininiui pagamintą ,,dešrą“ pamatuoti metru. Išmatavę sužinojo, jog jos ilgis siekia 5 m. 60 cm.. Išmatavome ir žingsniais. Po to kilo mintis išsiaiškinti, kiek reikėtų kėdučių, kad galėtume ,,dešrą“ paguldyti ant jų. Sužinojome – prireikė net 15 kėdučių. Padirbėjus norėjosi ir pažaisti. Sugalvojome įvairiausių žaidimų su Lašininio ,,dešra“: ,,Gaudyklė“, ,,Banguojanti jūra“.

Ši netradicinė STEAM veikla, suteikė vaikams džiugių emocijų ir galimybę kūrybiškai išbandyti matematinius gebėjimus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja V. Pocienė

darzeliu tinklas