Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

 MŪSŲ DARŽELIS

2021-02-19

„Drugelių“ grupės vaikai su mokytojomis konstravo, statė savo darželį iš antrinių žaliavų. Visi noriai dirbo, tobulino meninius gabumus. Gilino žinias apie gimtinę, darželį, savo šeimą. Dideliam vaikų džiaugsmui mūsų pastatytas ir išpuoštas darželis stovi tvirtai, jame jaučiamės saugūs ir laimingi. Tikimės, kad mūsų ugdytiniai užaugs savimi pasitikinčiais, gimtinę, savo šeimą mylinčiais, dorais piliečiais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos L. Juodeikienė ir Z. Sakalauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo