Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

DUONELĖ GIMTINEI

Vasario 16-oji ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskirianti ir pačių mažiausiųjų. Šią Lietuvai svarbią datą paminėjo Kiškučių grupės mažieji ir jų mokytojos. Besiruošdami šiai šventei puošėme grupės aplinką: trispalviais akcentais dabinome langus, grupes, atlikome meninės veiklos kūrybinius darbelius. Savaitės pabaigoje kepėme duonelę gimtinei. Vaikai patys maišė duonelę, ragavo tešlą, paruoštą dėjo į skardą ir stebėjo, kaip duonelė kepė krosnelėje. Veiklos metu mokėsi duonelę gerbti ir mylėti. Iškepus duonelei ją ragavo ir vaišino vieni kitus. Visus savo darbelius, su meile, skyrėme Lietuvai. Juk nėra nieko mielesnio ir brangesnio už gimtinę, nieko nėra gražesnio ir svarbesnio už meilę gimtajam kraštui.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos V. Neliubšienė, G. Aušinskienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo