Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

 Išvarykime žiemą iš kiemo...

2021-02-17

Artėjant Užgavėnių šventei ,,Boružiukų“ gr. vaikai (su mokytojomis V. Pociene, A. Sakalauskaite ir mokytojų padėjėja E. Gečaite) įsikūrė Užgavėnių kaukių dirbtuves, kuriose gaminosi ne tik Užgavėnių kaukes, bet ir išbandė pagaminti – ilgiausią Lašininio dešrą. Šauniai padirbėję, sporto salėje surengė varžytuves, kuriose išbandė Lašininio dešros stiprumą. Fizinio lavinimo mokytojo M. Zozos paskatinti, vaikai sudalyvavo Lašininio ir Kanapinio surengtose rungtyse. Džiaugėmės nuotaikingai praleidę laiką kartu. Tikimės, kad ,,Boružiukų“ grupės vaikai išgąsdino žiema, kuri išbėgs iš kiemo .

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja V. Pocienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo