Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

Lietuvos gimtadienis

2021-02-17

Meninio ugdymo mokytoja Vilma Majauskienė pakvietė grupių vaikus nuotaikingai švęsti Lietuvos gimtadienį. Šventę kiekviena grupė pradėjo iškilminga Tautiška giesme. Visi dainavo, šoko ratelius, grojo muzikos instrumentais, žaidė žaidimus. Koks gimtadienis be torto ir žvakučių… Vaikai vaišinosi, smaguriavo trispalviais saldumynais. Gera, džiugi, linksma gimtadieninė nuotaika švietė vaikų akyse…

,,Mes mylime Lietuvą, o ar mylite ją Jūs…‘‘

 

Meninio ugdymo mokytoja Vilma Majauskienė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo