Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

STEM UGDYMAS „GELTONA, ŽALIA, RAUDONA“

 2021-02-15

Eksperimentai, tyrinėjimai padeda vaikams atskleisti ir pažinti pasaulį, moko kritiškai mąstyti, veikti kūrybiškai. Taikant STEAM metodą vaikai skatinami eksperimentuoti, pasitelkti vaizduotę, papildant estetikos, jutiminio, emocinio patyrimo aspektus. Jie nori sužinoti, išmokti, suprasti, kas vyksta aplinkui. Tyrinėdami atidžiai stebi, liečia, domisi, klausosi.

„Meškučių“ grupės vaikai visą dieną tyrinėjo, žaidė, eksperimentavo, atliko bandymus su spalvomis, šaldė spalvotus ledo kūbelius, dėliojo, skaičiavo geltonos, raudonos, žalios daiktus, ieškojo spalvų grupės aplinkoje, atliko triukus su spalvotais balionais. Kūrybinių veiklų metu vaikai piešė, štampavo, kūrė darbelius.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos R. Kontrimienė, J. Kačerauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo