KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „MANO TĖVIŠKĖLĖ“

2021-02-10

„Negalima pažiūrėjus į medį sakyti, kad jis yra mūsų aplinka. Tas medis yra mūsų plaučiai. Jei nekvėpuos jis – nekvėpuosime mes ir atvirkščiai. Mes neatskiriami. Žemė yra mūsų kūnas. Upės ir kiti vandenys mūsų kraujas. Teršdami juos naikiname save. Oras yra mūsų kvėpavimas. Kosmoso energijos mūsų jausmai. Nėra ribos tarp mūsų ir aplinkos, yra viena nedaloma visuma“( D. Chopra).

Norėdami padėti gamtai, priešmokyklinės grupės „Bitutė“ ugdytiniai, kūrybinius darbelius parodai „Mano tėviškėlė“ kūrė iš kartoninių dėžučių, nukritusių medžių šakelių, spalvotų popieriaus atraižėlių. Dauguma suvokė, kad nebereikalingos medžiagos, gali būti panaudojamos saviraiškai, grožio kūrimui.

Vaikų darbų paroda skirta vasario 16-ąjai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Džiaugiamės išradingais ir kūrybingais darbeliais, kurie papuošė mūsų darželį.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos A. Stonkuvienė, I. Monstavičienė

darzeliu tinklas