AKCIJA „BALTASIS BADAS“

2021 02 07

Darželyje visą mėnesį vyksta gerumo akcija ,,Baltasis badas“.

Žiema mums atneša daug džiaugsmo ir malonių akimirkų, o paukščiams ir žvėreliams žiema – išlikimo metas. Sniego patalas užklojo laukus ir miškus. Žvėrys ir paukščiai sunkiai susiranda maisto. Vienintelis išgelbėjimas – lesyklos ir šėryklos.

Nusprendę padėti miško gyventojams, paskelbėme gerumo akciją ,,Baltasis badas“.

Prasidėjus šalčiams darželio ugdytiniai maitino paukščius, prižiūrėjo lesyklas, kad nepritrūktų lesalo. Pasigamino iš įvairių sėklų, grūdų, riešutų skanėstų paukščiams, kuriuos pakabino medžiuose ir krūmuose. Ugdytinės Liucijos tėvelis sukalė naują lesyklą, kuria rūpinasi ir prižiūri patys ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai. Nebuvo pamiršti ir žvėreliai – vaikai su šeimomis į mišką vežė jiems maisto: bulvių, morkų, kopūstų, šieno.

Šios mokytojų ir tėvų iniciatyvos esmė – ne tik pagelbėti miško paukščiams bei gyvūnams, bet ir padėti vaikams pažinti gamtą. Pedagogams labai svarbu, kad vaikai išmoktų būti gamtoje, saugotų ją, mokytųsi atsakingai elgtis, gamtoje atrastų daug įdomios ir prasmingos veiklos, sužinotų, patirtų, pajaustų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems gamtos mylėtojams, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos L. Juodeikienė, Z. Sakalauskienė

darzeliu tinklas