Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

OLIMPINĖ SAVAITĖ ,,OLIMPIETIS – SVEIKAS, AKTYVUS, KŪRYBINGAS!“

Sausio 18-22 dienomis, Sedos darželio priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutė“, ikimokyklinio ugdymo grupių ,,Boružiukai“, ,,Drugeliai“, ,,Meškučiai“, ankstyvojo amžiaus ,,Kiškučiai“ grupių ugdytiniai ir jų mokytojos, dalyvavo projekto ,,Olimpinė karta“ fizinio aktyvumo savaitėje ,,Olimpietis – sveikas, aktyvus, kūrybingas!“.

Visą savaitę vaikai ir jų mokytojos žavėjosi iškritusiu sniegu, stebėjo šerkšnu pasipuošusius medžius, grupių aikštelėse statė „Olimpinį“ senį besmegenį, varžėsi lenktynėse su rogutėmis, sniege spalvino penkių spalvų Olimpinį žiedą.

Saulėtą penktadienio rytą, skambant muzikai, darželio kieme pasirodė du seniai Besmegeniai. Jie pasidžiaugė vaikų kūrybiniais darbais, kartu su vaikais pašoko sportinį šokį, padėkojo vaikams už aktyvų dalyvavimą Olimpinės savaitės fizinio aktyvumo veiklose.

Žaidimai kieme su sniegu, ugdo kūrybingumą, saviraišką, socialinius-emocinius įgūdžius, pažintinius gebėjimus, fizinį aktyvumą, o svarbiausia, stiprina sveikatą.

Žaiskite su sniegu dideli ir maži! Juk vaikystėje susiformavę vaizdiniai, geros emocijos, išlieka labai ilgam. Aukite, sveiki, aktyvūs, kūrybingi!

 

Sveikatos stiprinimo darbo grupės pirmininkė A. Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo