Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

STEAM IR PRIEŠMOKYKLINUKAI

 

„Žaisdami vaikai mokosi mąstyti, formuoti hipotezes, tartis, apibendrinti“. Priešmokyklinės ugdymo grupės tikslas – integruoti STEAM į ugdymą, suteikti galimybę vaikams aktyviai tyrinėti pasaulį, vis daugiau sužinoti bei atrasti kažką naujo, juos supančioje aplinkoje.

„BITUTĖS“ grupėje įsirengėme STEAM laboratoriją. Tai integralus gamtos mokslas, technologija, inžinerija, menas ir matematika. Džiaugiamės kartu su priešmokyklinukais, kad darželis nupirko daug naujų priemonių: svarstyklių „Balansuojami kibirėliai“, smėlio laikrodžių, mėgintuvėlių, mikroskopų, pincetų rinkinių, skysčio matavimo rinkinių, Petri lėkštelių rinkinių, didinamųjų stiklų ir t.t.

Turimomis šiuolaikinėmis priemonėmis, sieksime nuosekliai įgyvendinti STEAM idėjas kasdienėje ugdymo(si) praktikoje. Įvairiose erdvėse (grupėje, lauke, namie, kitose netradicinėse aplinkose) su vaikais eksperimentuosime, tyrinėsime, kursime, statysime, spręsime inžinerinius klausimus, skaičiuosime.

 

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Irena M. ir Astra S.

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo