Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PRIEŠMOKYKLINUKŲ AKCIJA „MYLIME IR GLOBOJAME PAUKŠTELIUS“

Vos tik iškrito pirmasis sniegas ir spustelėjo šaltukas, paukšteliai pradėjo ieškoti lesyklėlių. Su vaikais aptarėme, kaip reikia rūpintis šąlančiais, badaujančiais paukščiais, todėl nusprendėme prižiūrėti lesyklėlę, esančią prie mūsų grupės lango. Vaikai stebės atskrendančius paukštelius į lesyklėlę, apžiūrės jų pėdsakus sniege, diskutuos, kokie paukšteliai lankosi darželio kieme.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo