Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

TARPTAUTI NIS PROJEKTAS ,,VILIOJANTI SNIEGO PASLAPTIS“

 2021-01-25

Mažeikių r. Sedos darželio priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutė“ ugdytiniai ir jų mokytojos A. Stonkuvienė, I. Monstavičienė, dalyvavome Tarptautiniame projekte ,,Viliojanti sniego paslaptis“. Organizatoriai: Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“. Projektas skirtas Pasaulinei sniego dienai (01.20) paminėti. Priešmokyklinukai sukūrė pasaką ,,Sniego nuotykiai“. Projekto metu išryškėjo vaikų vizualinė raiška, kūrybiškumas, originalumas. Darbas komandoje, suteikė daug gerų emocijų. Labai dėkojame visiems vaikučiams ir jų tėveliams, kurie mokosi nuotoliniu būdu, už aktyvų dalyvavimą projekte.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos A. Stonkuvienė, I. Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo