Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

VIRTUALUS PROJEKTAS „KELIAUJU SU PASAIBA PO LIETUVĄ“

2020.04.20-05.18

Karantino metu, nuoboduliui įveikti, pakvietėme priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutė“ vaikučius ir jų tėvelius dalyvauti virtualiame projekte „Keliauju su Pasaiba po Lietuvą“.

Projekto metu vaikai susipažino su naujausia knygele, kurią išleido Nacionalinė turizmo skatinimo agentūtra ,,Keliauk Lietuvoje“, 2020. Kartu su vaikiškų knygų autore Danguole Kandrotiene ir iliustratore Jurgita Ranceviene, „Keliauk Lietuvoje“ parengė 4-7 metų vaikams skirtą knygelę „Pasaibos kelionė po Lietuvą. Ką veikti, kai nežinai, ką veikti?“. Knygoje tėvams ir vaikams savo nuotykius pasakoja ir patarimus dalija puikiai pažįstamas personažas – Pasaiba.

Kiekvieną dieną Pasaiba pasakojo ugdytiniams ir jų tėveliams, kur kartu galima nukeliauti Lietuvoje.

Knygelėje pristatomos kelionių vaikams stotelės yra išsibarsčiusios po visą šalį – nuo vieno lankomiausio Lietuvoje Jūrų muziejaus iki Pepės vilaitės Jonavos rajone ir Aukštaitijos „siauruko“ Anykščiuose. Didelė dalis objektų vienaip ar kitaip susijusi su gyvūnais – Dubingių žirgynas, Varlių namelis Šakių rajone, Pelėdų parkas Vilniaus rajone ir Paukščių kaimas Cijonyse. Dauguma knygelėje pristatomų vietų siūlo mažiesiems pritaikytas edukacijas – Panevėžio gamtos mokykloje vaikai gali išmokti senųjų piemenų žaidimų, Vinetu kaime – šaudyti iš indėniškos spjaudyklės, o Vaikų literatūros muziejuje – spausdinti mašinėle.

Knygutės herojus Pasaiba keliavo ir pasakojo apie savo keliones, o vaikų tėveliai kėlė savo kelionių nuotraukas iš bet kurio Lietuvos kampelio į Messenger programėlėje sukurtą paskirą „Bitučių gr.“ su klausimu ,,Atspėk, kur aš lankiausi“?

Konkurso dalyvius, kurie aplankė daugiausia knygutės tekste paminėtų lankytinų objektų ir pasidalino fotonuotraukomis, Pasaiba apdovanojo ,,Mažojo keliautojo sertifikatu“, saldžiais prizais ir dažais kvepiančia knygele ,,Keliauk po Lietuvą“.

Dėkojame visiems ugdytinių tėveliams, kurie aktyviai įsijungė į vykdomą projektą. Linkime gražios vasaros ir gerų nuotaikingų kelionių su šeima.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Asta ir Irena

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo