AKCIJA „DAROM“

2020-04-24

Kiekvienas iš mūsų esame gamtos pasaulio dalis. Mes visi priklausome nuo aplinkos, o aplinka nuo mūsų. Mes išliksime, jei pasaulis bus švarus ir sveikas, kiekvienas pagal savo išgales saugos ir rūpinsis mus supančia aplinka.

Sedos darželis kasmet organizuoja aplinkos švarinimo akciją „Darom“. Įsisiūbavus karantinui negalėjome kartu tvarkytis, todėl buvo pasiūlyta darželio bendruomenei savo namuose, su šeima tvarkyti kiemą, aplinką, šalia esantį miškelį, paežerę.

Tėvai privalo žadinti vaikų domėjimąsi aplinka, gamta, skatinti poreikį visa tai suvokti ir perimti. Tėvų požiūris į gamtosauginį ugdymą išmokys vaikus mylėti, saugoti gamtą, suprasti jos reiškinius. Mažieji ekologinį ugdymą sies su menine raiška, kūrybiškumu, gamtos estetinių savybių išryškinimu, aplinkos tvarkymu. Rūšiuodami atliekas mes visi prisidedame prie klimato kaitos išsaugojimo.

Džiaugiamės ir dėkojame visoms šeimoms prisidėjusioms prie akcijos „Darom“. Ačiū už jų sąmoningumą ir meilę gamtai.