Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

TARPTAUTINIS PROJEKTAS „VELYKŲ PAPROČIAI“

                Sedos darželio priešmokyklinės gr. ugdytiniai ir mokytojos, nuo vasario 3 d. iki balandžio 3 d., dalyvavo Tarptautiniame projekte „VELYKŲ PAPROČIAI“ ir projekto kūrybinių darbų virtualioje parodoje. Projektą organizavo Akmenės r. Akmenės gimnazija. Projekto tikslas – puoselėti lietuvių kalendorinių švenčių papročius.

                Visą mėnesį grupėje vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu, vaikai buvo skatinami domėtis Velykų papročiais. Mažieji kūrėjai piešė, kirpo, klijavo, aplikavo, margino margučius įvairia technika. Vaikų darbeliai puikuojasi projekto kūrybinių darbų virtualioje parodoje. 

Irena ir Asta

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo