Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PROJEKTAS „LAISVĖS VĖJAS“

2020-03-03

2020 m. LR Seimas paskelbė vaikų emocinės gerovės metais; Švietimo, mokslo ir sporto ministerija – Mokyklų bendruomenės metais.  Mokyklos, miesto bendruomenės turi susitelkti bendram darbui, siekdamos ugdyti vaikų identitetą, pagarbą gimtajam kraštui, norą domėtis ir didžiuotis savo gimtine, miestu, šeima, žmonėmis.

Š. m. kovo 3 d. Mažeikių r. Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutė“ ugdytiniai ir jų mokytojos A. Stonkuvienė, I. Monstavičienė, buvome pakviesti įsitraukti į  Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos  projektą „Laisvės vėjas“.

Projekto tikslas per įvairias veiklas, susipažinti su Lietuvos istorija, mokytis gerbti ir mylėti savo Tėvynę, ugdyti meninius gebėjimus, draugiškumą, bendruomeniškumą.

Apniukusi, bet šilta pavasario diena, netrukdė susitikti, susidraugauti su savo bendraamžiais iš kito rajono. Dalyvavome akcijoje ,,Laisvės vėjo malūnėlio“ nešimas į Šv. Jono kalną. Užlipome į patį aukščiausią Žemaičių Kalvarijos kalną, 30-mečio „Laisvės vėją“ rinkome ir gaudėme į plastiko kibirėlius.

Visos veiklos metu mus lydėjo geros emocijos, šypsenos veide, gražus bendrystės jausmas ir sugautas Laisvės vėjas širdyse.

Labai dėkojame Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokytojoms, projekto organizatorėms, V. Butkuvienei, N. Paulauskienei, V. Šambarienei, už kvietimą dalyvauti projekte „Laisvės vėjas“.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Astra ir Irena

Nuotraukos Deimantės asmeninio archyvo

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo