Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

UŽGAVĖNĖS

2020-02-25

 

Užgavėnės – viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet žiema nedžiugino sniegu ir šalčiu, visgi, darželio bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui. Darželio salėje vyko džiugi ir žaisminga pramoga „Žeima, žeima, biek iš keima!”. Persirengę įvairiais personažais: raganomis, daktarais, giltinėmis, velniukais visi linksmai šoko, dainavo, pokštavo, laistėsi vandeniu... O kokios Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio kovos, Morės ir gardžių blynų!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja A. Sakalauskaitė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo