Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

EDUKACINĖ IŠVYKA Į TELŠIŲ MIESTĄ – ŽEMAITIJOS SOSTINĘ.

2020-02-06

           Sedos darželio priešmokyklinukai, vasario mėn. 6 dieną vyko į Žemaitijos sostinę – Telšius.  Lankėmės Žemaičių muziejuje „Alka“.  Mes nusikėlėme į praeitį ir daug sužinojome apie Telšių krašto archeologinę ir istorinę praeitį. Mus maloniai sutiko gidė Ajida, kuri papasakojo apie savitą Žemaitijos istorijos raidą, supažindino su šio krašto gamta, žmonių buitimi bei turtinga meno kūrinių kolekcija.

           Visiems buvo labai įdomu. Namo grįžome pilni įspūdžių ir su gera nuotaika.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos I. Monstavičienė ir A. Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo