Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

SEDOS DARŽELIO VAIKŲ PARODA „TAU GIMTINE“

2020-02-10

Sedos darželio vaikučiai, kartu su savo mokytojomis, minėdami bendruomenės metus, nupiešė labai gražių piešinukų Tėvynei. Į piešinius mažieji dailininkai sudėjo savo meilę, rūpestėlį, džiaugsmą. Paroda papuoš Sedos seniūniją ir džiugins Sedos bendruomenės gyventojus ir svečius ryškiomis, šviesiomis spalvomis. Kviečiame apsilankyti ir kartu pasidžiaugti mažųjų darbeliais.

Nuoširdų Ačiū tariu mokytojoms, už jų nuoširdumą, išradingumą, kūrybiškumą ir meilę vaikams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Milieškienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo